Рубрики

Реклама на сайте:

Укладення дахів з очерету

В світовому будівництві задіють колосальну кількість будівельних і оздоблювальних матеріалів, тому вибрати саме кращу рішення не складе зусиль. Сьогодні набирає широку поширеність очерет, який володіє сучасною екологічною безпекою, що достатньо вигідно його відрізняє серед інших матеріалів. Камиш застосовується для монтажу покрівлі всіх споруд, для устрою заборів, декоративного оздоблення, а також для утеплення та звукоізоляції обраних ділянок. Дах з очерету житлових будинків - це не тільки екологічно безпечно, але і досить красиво і привабливо, адже дах з очерету буде достатньо вигідно виделятися серед стандартних бітумних, шиферних та металевих дахів. Покрівля з очерету має багато переваг:

- Висока термічна ізоляція, яка надає можливість відмовитися від утеплювача, адже стандартного шару в 35 см досить для якісного утеплення даху;

- Краща шумоізоляція;

- Не дивлячись на рослинне походження, покрівля з очерету може прослужить до 80 років, при правильної експлуатації;

- Чудові ізоляційні властивості, які запобігають проникнення вологи і снігу всередину будівлі;

Це найвигідніші переваги, які визначають очерет як кращого будівельного матеріалу, але насправді їх набагато більше.

Камишову дах можна почати робити своїми силами, адже очерет росте практично всюди, а його заготівля не викличе великого зусилля. Але при укладанні даху з очерету приватного будинку, значно краще найняти фахівців, які вміють працювати по сучасним технологіям і справлять все найбільш якісно і оперативно. Після монтажу даху з очерету необхідно зробити його обробку протипожежними засобами, щоб усунути можливість загоряння, адже очерет чудово горить при присутності поблизу відкритого джерела вогню.

Comments are closed.